Topi vendimmarrës me dizajnin e kriptomonedhës

0 out of 5

1250 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: topi-vendimmarres-kriptomonedhe Kategori: , , ,

Përshkrim

Për të gjithë ju që keni të vështirë të vendosni ose keni nevojë për këshilla, sjellim për ju topin e vendimeve. Ky top kthehet në pozicionin poshtë, tundet dhe më pas kthehet duke kristalizuar përgjigjen e pyetjes në ekran.
Për çdo pyetje në Anglisht, topi do të jap 1 nga 20 përgjigjet.
Diametri: 10cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Topi vendimmarrës me dizajnin e kriptomonedhës”

Related Products