Top vendimmarrës për lojrat me pije

0 out of 5

1250 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: topi-vendimmarres-loje-me-pije Kategori: , , ,

Përshkrim

Vendimmarrës për Lojën me pije.
Magji e vërtetë! Keni nevojë të merrni një vendim? Duhet ta merrni shpejt? Ky top magjik ju jep 1 nga 20 përgjigjet e mundshme. Thjesht përqendrohuni, bëjini vetes një pyetje, rrotulloni topin, tundeni dhe përgjigja juaj do të shfaqet si me magji…e mahnitshme!
Diametri: 10cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Top vendimmarrës për lojrat me pije”

Related Products