Varëse çelësash & stilolaps me dizajn mini Harry Potter

0 out of 5

880 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: varese-celesash-me-mini-harry-potter Kategori: ,

Përshkrim

Varëse çelësash me personazhin e dashur të Harry Potter vjen dhe me një funksion tjetër atë të stilolapsit. Me një material të butë dhe lehtësisht i përshtatshëm për tu varur kudo.
Përmasat: 10x7cm
Ngjyra e bojës: e zezë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Varëse çelësash & stilolaps me dizajn mini Harry Potter”

Related Products