Varëse çelsash me dizajn Stitchy

0 out of 5

1100 L

SKU: varese-celsash-me-dizajn-stitchy Kategori: ,

Përshkrim

Ky zinxhir është i zbukuruar me një figurinë rrëshirë të Stitch, personazhi i dashur i fansave të Lilo & Stitch. E bërë nga rrëshirë, ky çelës çelësash është shumë rezistent dhe i qëndrueshëm. Është gjithashtu i lehtë dhe i lehtë për t’u bartur.Ky zinxhir kyç është gjithashtu një dhuratë e shkëlqyer për miqtë ose familjen që i duan personazhet e Lilo dhe Stitch.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Varëse çelsash me dizajn Stitchy”

Related Products