Antistres në formë vezë dinosauri

0 out of 5

500 L

SKU: veze-dinosauri Kategori: ,

Përshkrim

Një lodër shtrydhëse me një figurë të vogël dinosauri brenda, e disponueshme në katër ngjyra: kafe, vjollcë, e kuqe dhe rozë.Përmbajtja e grupit Dinosaur squishy. I bërë me mbushje xhel, dinosauri është i mbyllur në një shtresë shtesë dhe i rrethuar nga një vezë gome sipër.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Antistres në formë vezë dinosauri”

Related Products