Xhel dushi 2në1 1000ml PAW PATROL Marshall

0 out of 5

1050 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: xhel-dushi-2ne1-1000ml-paw-patrol-marshall Kategori: , ,

Përshkrim

Xhel dhe shampo PAW PATROL Marshall 1000ml Nickelodon BI-ES KIDS Xhel dushi dhe shampo për fëmijë 2në 1 PAW PATROL Chase, Marshall, Skye. Pastron dhe ushqen në mënyrë perfekte të gjithë trupin. Falë formulës së tij të veçantë, ajo lan butësisht dhe kujdeset për lëkurën e fëmijës suaj. Nuk thahet. Për fëmijët mbi 3 vjeç.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi 2në1 1000ml PAW PATROL Marshall”

Related Products