Xhel dushi, Barbie Iconic – Be your best self, 300ml

0 out of 5

580 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: xhel-dushi-barbie-iconic-be-your-best-self-300ml Kategori: , ,

Përshkrim

Xhel dushi me aromën e pjeprit me lëng do të sjellë freski dhe do t’i japë lëkurës tuaj një pamje rrezatuese. Përmban nota frutash dhe orientale

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi, Barbie Iconic – Be your best self, 300ml”

Related Products