XXL Lojë me pije, Ludo

0 out of 5

1750 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: xxl-loje-me-pije-ludo-90-x-90-cm Kategori: ,

Përshkrim

me 16 gota plastike shumëngjyrëshe, për 300 ml dhe 1 zare shkumë, rreth. 90 x 90 cm, në kuti dhuratë me ngjyra

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “XXL Lojë me pije, Ludo”

Related Products