Tullumbac me dizajn dhe fomë fytyrë qenush

0 out of 5

420 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: 5444 Kategori: ,

Përshkrim

Tullumbac gjigant për çdo party në formë qenush.
Mund të mbushet me helium.
Qëndron gjatë.
Përmasat: 50x45cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Tullumbac me dizajn dhe fomë fytyrë qenush”

Related Products