Etiketa libri me personazhin Ballerina dhe me mbishkrimin “Believe in your dreams”

0 out of 5

40 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: ngjitese-ballerina-per-fletore-ushtrimesh Kategori: ,

Përshkrim

Ngjitëse për fletore ushtrimesh

Set ngjitësesh shumëngjyrëshe për fletore me motiv balerine.
Ka 6 copa në fletë.
Ngjitëset ju lejojnë të etiketoni fletoret e shkollës, të cilat do t’ju ndihmojnë të shmangni gabimet kur paketoni çantën e shkollës për në shkollë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Etiketa libri me personazhin Ballerina dhe me mbishkrimin “Believe in your dreams””

Related Products