Ndriçues për fëmijë me bateri në formë lepurushi

0 out of 5

540 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: abazhur-per-femije-ne-forme-lepurushi Kategori: ,

Përshkrim

Abazhur i vogel led për të vegjlit tuaj, një aksesor I këndshëm për dhomën e gjumit.

Vjen në 3 ngjyra e bardhë, blu dhe e verdhë.

Fiket automatikisht pas 10 minutash.

Materiali: Plastikë, rezistent ndaj goditjeve dhe tepër i lehtë.

Përmasat: 12.5x12cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Ndriçues për fëmijë me bateri në formë lepurushi”

Related Products