Autobus Vizatimor 12cm

0 out of 5

810 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: autobus-vizatimor-12cm Kategori:

Përshkrim

Përparësitë e produktit: automjeti ka një funksion pull&back, kështu që kur autobusi shtyhet përpara, ai vazhdon të ecë vetë. Modeli i autobusit nuk është vetëm një ide e mrekullueshme argëtuese për fëmijët. Falë konstruksionit të fortë, nuk është i ndjeshëm ndaj rënies nga lartësitë. Përmbajtja e kompletit të autobusëve. Vjen në dy ngjyra: rozë dhe jeshile. Dimensionet/pesha/bateritë dimensionet e produktit gjatësi x lartësi x thellësi cm 12x6x6, dimensionet e paketimit – gjatësia e ekranit x lartësia x thellësia. cm 40x7x24, pesha e produktit pa ambalazh kg 0,07 kg, pesha e produktit në ambalazh kg 1,03 kg, nuk kërkon bateri. Produkti është i përshtatshëm për fëmijët e moshës 3 vjeç.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Autobus Vizatimor 12cm”

Related Products