Kamion ndërtimi lodër, me tërheqje Plastike 9 cm

0 out of 5

640 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: makine-ndertimi-plastike-9-cm Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit: ka një funksion tërheqës, falë të cilit vazhdon të ecë vetë pasi shtyhet, ka elementë të lëvizshëm dhe vjen në dy modele dhe ngjyra. Kemi diçka për një ndërtues të ri. Kjo makinë e vogël MEGA CREATIVE do të kënaqë edhe fëmijët më kërkues. Një lodër e bërë nga plastika. Përmbajtja e kompletit: Makinë ndërtimi në ngjyrë të kuqe-verdhë-blu dhe Betoniere në ngjyrë të kuqe-jeshile-blu. Makinat shtesë përfshijnë një figurë shoferi. Dimensionet/pesha/bateritë dimensionet e produktit gjatësi x lartësi x thellësi cm 9x9x6, nuk kërkon bateri. Projektuar për fëmijë nga 3 vjeç e lart.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kamion ndërtimi lodër, me tërheqje Plastike 9 cm”

Related Products