Filxhan blu me dizajn të bardhë

0 out of 5

640 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: filxhan-prej-gurime-dekor-blu-e-bardhe Kategori: , , , ,

Përshkrim

Ndihuni sikur jeni në një kafene komode ndërsa pini kafen tuaj të preferuar në këtë filxhan.
I përshtatshëm për kapuçino, ekspres, makiato, latte, çaj dhe kafe.
Përmasat: 9.2 x 7.1 cm
Materiali: Qeramikë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan blu me dizajn të bardhë”

Related Products