Jastëk i fryrë që lëshon tingullin e gazrave kur shtypet

0 out of 5

470 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: jasteku-fart Kategori: ,

Përshkrim

Surprizoni miqtë dhe familjen tuaj! Jastëk i fryrë me ajër i cili kur shtypet lëshon tingullin e gazrave 🙂
Fshihni jastëkun nën një karrige ose jastëk divani që të mos shihet. Për të bërë një shaka me personin që do të ulet dhe do të dëgjohet një gaz i madh.
Diametri: 16,5 cm
Bishti i jastëkut Whoopee nuk duhet të shtypet pasi ka një ajrim.
I disponueshëm në disa ngjyra

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Jastëk i fryrë që lëshon tingullin e gazrave kur shtypet”

Related Products