Kukulla NELLA ” Princess” 15cm

0 out of 5

570 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kukulla-nella-princess-15cm Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit: Çdo vajzë e vogël duhet të ketë një kukull në koleksionin e saj të lodrave. Kukulla Nella 15CM MEGA CREATIVE është zgjidhja perfekte për të kaluar kohën së bashku me fëmijën tuaj. Lodra është prej plastike, pëlhure, qime artificiale dhe plastike. Paketuar në një ekran prej 12 copë. Ajo vjen me fustane të ndryshme dhe modele flokësh dhe ngjyra të ndryshme flokësh. Dimensionet / pesha / bateritë: Përmasat e produktit: gjatësi x lartësi x thellësi. cm 7x15x4,. dimensionet e paketimit të kukullave: gjatësi x lartësi x thellësi cm: 9x 17×5. pesha e produktit kg. 0.5 kg.. Dimensionet Gjatësia e ekranit x lartësia x thellësia. cm: 37x18x15 pesha Ekran kg. 0.92 kg. Paketuar në ekran A&39;12 i përshtatshëm për fëmijët e moshës: 3. Nuk kërkon energji baterie.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kukulla NELLA ” Princess” 15cm”

Related Products