Kuti me 4 aksesorë vere të ndryshme

0 out of 5

2850 L

Ky produkt vjen me 4 aksesorë për servirjen e verës. Ideal për adhuruesit e verës dhe për dhuratë midis kolegësh apo miqve tuaj.

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kuti-me-4-aksesore-vere-te-ndryshme Kategori: , ,

Përshkrim

Kutia e rrumbullakët e dhuratave me një grup prej katër pajisjesh praktike për servirien e verës është dhurata e preferuar dhe sigurisht origjinale që do t'i kënaqë të gjithë. 
Seti praktik i pajisjeve, gjen aplikim në çdo shtëpi apo biznes, në festime, dhe organizime shoqërore.
Kjo dhuratë shërben për dy arsye - si një grup pajisjesh praktike për adhuruesit e verës, si dhe një objekt i bukur dekorativ në shtëpi ose zyrë ...

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kuti me 4 aksesorë vere të ndryshme”

Related Products