Mbajtëse kripe, e zezë dhe kapak prej druri

0 out of 5

1250 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mbajtese-kripe-e-zeze-dhe-kapak-prej-druri Kategori: , ,

Përshkrim

Gjerësia: 12.2 cm. Gjatësia: 12.2 cm. Lartësia: 11.5 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse kripe, e zezë dhe kapak prej druri”

Related Products