Stilolaps me bojë të zezë dhe me paketim me dizajn lule

0 out of 5

360 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: stilolaps-me-dizajn-me-lule-dhe-dekor Kategori: ,

Përshkrim

Dizajni modern dhe tradicional i këtij stilolapsi e dallon atë nga të tjerët në treg.
Qendra e gravitetit e ekuilibruar perfekt.
Boja me viskozitet të ulët garanton butësi të jashtëzakonshme shkrimi.
E përkryer për përdorim në shkollë, zyrë dhe shtëpi.
Mekanizëm automatik i qëndrueshëm.
Trashësia e vijës së shkrimit: 0,7 mm.
Bojë e zezë.
E bërë nga plastika e qëndrueshme.
Përmasat e paketimit: gjerësi x lartësi x thellësi 5x20x2cm.
Stilolapsi është i paketuar në një kuti elegante.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Stilolaps me bojë të zezë dhe me paketim me dizajn lule”

Related Products