Përshkrim

Seti perfekt për ambientin tuaj të zyrës: Krijo një hapësirë produktive dhe elegante në zyrë!

Seti përmban:

3 lapsa ngjyrë gold
Kapëse letre 10 cope 28mm .
Pineska metali 2 copë.
GOMA.
Mprehëse lapsash.
Kapese letre 2 cope 32mm.
Sticky notes 3 copë
Bllok shenimesh 40 fletë
2 thumba metalike
Ideale për dhuratë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me artikuj për zyrë”

Related Products