Unazë çelësash metalike, Kasetë muzikore

0 out of 5

240 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: unaze-celesash-metalike-kasete-muzikore-20-x-13-cm Kategori: ,

Përshkrim

Unaza metalike e çelësit në formë kasete muzikore është vendi i përsosur për ruajtjen e sendeve tuaja me vlerë. Stili dhe siguria në një. Përmasat : 20 x 13 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Unazë çelësash metalike, Kasetë muzikore”

Related Products