Xhel dushi, Barbie Iconic – Love who you are, 150ml

0 out of 5

580 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: xhel-dushi-barbie-iconic-love-who-you-are-150ml Kategori: , ,

Përshkrim

Sunshine Livin’ Në vitet 1970, Barbie u bë një ikonë e modës së festave. Ajo promovoi kryesisht rroba banje inovative dhe dy vjet pas festivalit të famshëm Woodstock, Barbie prezantoi edhe pantallonat me fund zile tipike për “fëmijët e luleve”. Kompozimet tona të aromave pasqyrojnë lirinë e gëzueshme të këtyre viteve dhe i referohen stileve të verës, plazhit të veshur nga Barbie; ndër të tjera do të gjeni fruta të ëmbla, lime me lëng dhe kokos ekzotik.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi, Barbie Iconic – Love who you are, 150ml”

Related Products