Lojë me pije

0 out of 5

1900 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: 4734 Kategori: ,

Përshkrim

Lojë me pije, Lojë e Hedhjes së Unazës, përafërsisht. 30 cm, përfshirë. 1 dërrasë druri, 12 unaza dhe 2 gota, në kuti dhuratë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lojë me pije”

Related Products