Fletore ushtrimesh me kutia me kapak ekologjik dhe dizajn letër

0 out of 5

320 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: 5471 Kategori: ,

Përshkrim

Fletore A5 me katror me 32 fletë KRAFT EKO mix.

Fletoret INTERDRUK karakterizohen nga letra me cilësi të lartë.
Kapak ekologjik.
Modelet e kopertinës dërgohen në mënyrë të rastësishme.
Numri i fletëve – 32
Formati – A5

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Fletore ushtrimesh me kutia me kapak ekologjik dhe dizajn letër”

Related Products