Lapsa me dizajn kafshësh dhe shprehje motivuese

0 out of 5

280 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: 5488 Kategori: ,

Përshkrim

Për të gjithë ju që e keni të nevojshme apo preferoni të shkruani me laps, e dini sesa e rëndësishme është që të keni lapsin e duhur. Një laps i mirë ndihmon në të shkruarit me shumë pak lodhje.
Lapsa nga marka BeBe Friends Boys Pencil me krye kafshe të ndryshme dhe shprehje motivuese si: “Be strong”, “Be wild”, “Be smart”.
Motive shumëngjyrëshe për fëmijë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lapsa me dizajn kafshësh dhe shprehje motivuese”

Related Products