Plan mësimor me dizajn dinosaur

0 out of 5

60 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: tabele-orari Kategori: ,

Përshkrim

Tabelë për oraret shkollore me dizajn të dinosaurit.

Përmban 5 ditë jave dhe është realizuar nga letër e fortë.

Në pjesën e pasme të tij gjendet tabela e shumëzimit.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Plan mësimor me dizajn dinosaur”

Related Products