Ndriçues komodine me karikim dhe me dizajn trup të harkuar

0 out of 5

1350 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: abazhur-komodine-me-trup-te-harkuar Kategori: ,

Përshkrim

Një shoqërues i mirë për studimin gjatë natës. Ka një dritë të lehtë, që kujdeset për sytë tuaj.
Gjithashtu ka një vend ku mund të mbani lapsin apo stilolapsin tuaj. Mundësuar nga një fishë USB, të cilën mund ta lidhni dhe me kompjuterin tuaj për të ndriçuar.
Përmasat: 30 x 10 cm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Ndriçues komodine me karikim dhe me dizajn trup të harkuar”

Related Products