Shishe uji me Dinosaur

0 out of 5

1400 L

Disponueshmeria: Vetëm 2 stok SKU: shishe-uji-me-dinosaur Kategori: , ,

Përshkrim

Shkoni në shkollë me stil! Përdorni shishen tuaj të dinosaurëve, të pajisur me pip dhe kapëse për ta lidhur në çantën tuaj të shpinës në mënyrë të sigurt dhe të rehatshme, ajo mund të mbajë deri në 450 ml të çdo pije.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Shishe uji me Dinosaur”

Related Products