Dispenser sapuni i lengshëm, qeramik

0 out of 5

1350 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: dispenser-sapuni-i-lengshem-qeramik Kategori: , ,

Përshkrim

Nëse ju pëlqen të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t’jua bëjnë jetën  më të lehtë, blini Dispenser Sapuni Versa Lime me çmimin më të mirë.

Materiali: Dolomit, qeramik

Dimensionet: 9,4 x 17,8 x 10,5cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Dispenser sapuni i lengshëm, qeramik”

Related Products