Fletore ushtrimesh me dizajn kafshësh dhe mix ngjyrash

0 out of 5

280 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: fletore-ushtrimesh-a5 Kategori: ,

Përshkrim

Formati: A5.
Numri i fletëve: 32.
Printimi i linjës.
Printimi i pjesës së brendshme të kapakut me llak selektiv UV dhe dizajn mix.
Marka: B&B është një markë premium për fëmijë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Fletore ushtrimesh me dizajn kafshësh dhe mix ngjyrash”

Related Products