Stilolaps i paketuar me dizajn lule

0 out of 5

740 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: stilolaps-me-dizajn-me-lule-roze Kategori: ,

Përshkrim

Një stilolaps me lule rozë i paketuar në një kuti është një ide e përkryer për një dhuratë universale.
Stilolaps metalik me kapak dhe trashësi shkrimi 0,7 mm.
E përkryer për përdorim në zyrë, në shkollë dhe në shtëpi.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Stilolaps i paketuar me dizajn lule”

Related Products