Litar kërcimi për ushtrime fizike

0 out of 5

260 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: litar-kercimi-per-ushtrime-fizike-per-femije-9x27cm Kategori: ,

Përshkrim

Kërcimi me litar është një nga ato zgjidhje të përjetshme që funksionojnë gjithmonë mirë në luftën për një figurë të shëndetshme dhe të hollë.

Ju mund të hidheni në litarin e kërcimit MEGA CREATIVE në shumë mënyra të ndryshme

Përmbajtja e grupit: litar kapërcimi.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Litar kërcimi për ushtrime fizike”

Related Products