Lodër Elektronike

0 out of 5

690 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: loder-elektronike-2 Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit: madhësia e vogël, aftësia për të luajtur kudo, lojërat përmirësojnë aftësitë intelektuale. Një lojë e njohur nga disa vite më parë po kthehet sërish në favor. Në mes të skajit të sipërm të tabelës, blloqet, të njohura gjithashtu si blloqe, shfaqen individualisht. Këto blloqe lëvizin drejt skajit të poshtëm sa më shumë që të jetë e mundur. Detyra e lojtarit është të rregullojë blloqet në tabelë duke përdorur rrotullimin dhe duke i lëvizur blloqet horizontalisht në mënyrë të tillë që katrorët që i përbëjnë ato të formojnë një rresht në të gjithë gjerësinë e drejtkëndëshit. Në një situatë të tillë, kjo rresht hiqet dhe blloqet e mbetura bien drejt fundit. Pas heqjes së një numri të caktuar rreshtash, shpejtësia e lojës rritet, duke e bërë të vështirë kontrollin e saktë të blloqeve pasuese. Kontrolli kryhet duke përdorur butonat e vendosur në levë. Loja ka efekte zanore. E disponueshme ne 4 ngjyra te ndryshme. Paketuar në një flluskë. Dimensionet/pesha/bateritë dimensionet e produktit gjatësi x lartësi x thellësi cm 7x14x2, dimensionet e paketimit: gjatësi x lartësi x thellësi. cm 13x21x2, pesha e produktit pa ambalazh kg 0.07kg, pesha e produktit në ambalazh kg 0.08kg, furnizimi me energji kërkohet nga 2 bateri AA – nuk përfshihet në komplet. Seti është i përshtatshëm për fëmijët e moshës 3 vjeç.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lodër Elektronike”

Related Products