Makinë ndërtimi lodër, me tërheqje, 10cm

0 out of 5

490 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kamion-loder-10cm Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit: automjeti ka funksion pull&back, falë të cilit, pas shtrëngimit të rrotave të pasme të makinës, vazhdoj të ngas vetë, ekrani përfshin një ekskavator të vogël, një buldozer dhe një kamion. Të gjitha makinat kanë fytyra qesharake. dhe do të gëzojë shumë një ndërtues të vogël. Lodër e verdhë dhe e zezë. Përmbajtja e kompletit të makinave të ndërtimit. Një lodër e bërë nga plastika. Përmasat/pesha/dimensionet e produktit të baterive kryesisht x lartësi x thellësi cm 9x6x6, dimensionet e paketimit të ekranit: gjatësia x lartësi x thellësi. cm 31x8x32, pesha e produktit pa ambalazh kg 0,05 kg, pesha e produktit në ambalazhin e ekranit 0,86 kg, nuk kërkon bateri. Lodra është e përshtatshme për fëmijë 5 muajsh.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Makinë ndërtimi lodër, me tërheqje, 10cm”

Related Products