Pecetë për të mbajtur enë të nxehta me dizajn Limoni

0 out of 5

490 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mbajtese-per-ene-te-nxehtatekstilem-me-dizajn-limoni Kategori: , ,

Përshkrim

Nëse ju pëlqen të kujdeseni për çdo detaj të shtëpisë tuaj dhe të zotëroni produkte që do ta bëjnë jetën tuaj më të rehatshme, blini Mbajtëse enësh për furrë Versa Lime Textile me çmimin më të mirë.

Materiali: Tekstile
Përmasat përafërsisht: 20 x 20 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Pecetë për të mbajtur enë të nxehta me dizajn Limoni”

Related Products