Set MAKE – UP KIT 12x17x3cm

0 out of 5

1150 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-make-up-12x17x3cm Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit: zhvillon kreativitetin e fëmijës, stimulon imagjinatën. Seti i Bukurisë është një artikull bazë në koleksionin e lodrave të çdo vajze. Seti përfshin: manikyrin e thonjve, kravatë flokësh, ngjitëse. Të gjithë elementët kanë dekorime të bukura dhe të pasura. Kompleti është prej plastike. Dimensionet/pesha/dimensionet e paketimit të baterive gjatësia x lartësia x thellësia cm 12x17x3, pesha e produktit pa ambalazh kg 0.03 kg, pesha e produktit në ambalazh kg 0.08 kg, nuk kërkon bateri. Seti është i përshtatshëm për fëmijët e moshës 5 vjeç.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set MAKE – UP KIT 12x17x3cm”

Related Products