Set me 12 bojëra druri Njëbrirësh

0 out of 5

400 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-me-12-bojera-druri-njebriresh-2 Kategori: ,

Përshkrim

Një grup lapsash me 12 ngjyra në ngjyra të gjalla me majë shkruese me cilësi të lartë për vizatim të lehtë dhe mbulim të saktë të sipërfaqes së lyer. Ato nuk thyhen gjatë mprehjes së lapsave me ngjyra. Paketuar në kuti kartoni me dizajn me unicorn.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me 12 bojëra druri Njëbrirësh”

Related Products