Set me 12 lapsa me ngjyra

0 out of 5

420 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-me-12-ngjyra Kategori: ,

Përshkrim

Set me 12 lapsa me ngjyra të ndryshme. Të krijuara për të plotësuar nevojat e të gjithë fëmijëve në proçeset e tyre kreative. Lapsat me ngjyra ofrojnë mbulim të shkëlqyeshëm dhe mund të përdoren në sipërfaqe të ndryshme, duke përfshirë letrën, kartonin dhe kanavacën. Pavarësisht nëse dëshironi të vizatoni, pikturoni apo skiconi, paketa me 12 lapsa me ngjyra shumëngjyrësh është zgjedhja perfekte.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me 12 lapsa me ngjyra”

Related Products