Set me dy Kukulla Vajzë & Djalë

0 out of 5

1050 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-me-dy-kukulla-vjaze-djal-ne-gjatesine-15cm Kategori: ,

Përshkrim

Nëse të voglës tuaj i pëlqen të luaj me kukulla, sigurohuni që lojërat të jenë të duhura dhe të mbështesin zhvillimin e saj. Gëzoni fëmijën tuaj dhe blini asaj një set me dy kukulla me gjatësi 15cm: një vajzë e veshur me një bluzë dhe fund dhe një djalë me një veshje tipike mashkullore. Setet janë të disponueshme në tre variante, të cilat ndryshojnë në modelet dhe ngjyrat e veshjeve, ngjyrën e flokëve dhe modelin e flokëve të vajzës. Flokët e saj të gjatë mund të lidhen bisht, të bëhen gërshetë ose të lidhen topuz. E përshtatshme për fëmijët e moshës +3 vjeç

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me dy Kukulla Vajzë & Djalë”

Related Products