Veze dinosaur qe shtrydhen 6cm

0 out of 5

340 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: veze-dinosaur-qe-shtrydhen-6cm Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit – një lodër shtrydhëse me një figurë të vogël dinosauri brenda, e disponueshme në katër ngjyra: kafe, vjollcë, e kuqe dhe rozë.Përmbajtja e grupit Dinosaur squishy. I bërë me mbushje xhel, dinosauri është i mbyllur në një shtresë shtesë dhe i rrethuar nga një vezë gome sipër. Dimensionet/pesha/bateritë dimensionet e produktit gjatësia cm 6 cm, dimensionet e paketimit DISPLAY gjatësia x lartësia x thellësia cm 23x7x18, pesha e produktit pa ambalazh kg 0,08 kg, pesha e produktit në paketim DISPLAY kg 1,10 kg, nuk kërkon bateri. Produkti është i përshtatshëm për fëmijët e moshës 3 vjeç. Paketuar në një ekran prej 12 copë. 288 copë në një kuti.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Veze dinosaur qe shtrydhen 6cm”

Related Products