Vizore me gjatësi 15cm në formë Krokodili

0 out of 5

150 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: vizore-plastike-me-dizajn-krokodili-2 Kategori: ,

Përshkrim

Një vizore me dizajn krokodili, e bërë nga plastika e qëndrueshme me skajet e rrumbullakosura për siguri më të lartë të fëmijës suaj.
Gjatësia: 15 cm me ndarje në centimetra dhe milimetra.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Vizore me gjatësi 15cm në formë Krokodili”

Related Products