Stickers me personazhin “Paw Patrol”

0 out of 5

160 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: figura-ngjitese-me-veshje-argjendi-paw-patrol-6-6-x18cm Kategori: ,

Përshkrim

Stickers me personazhin Paw Patrol me siguri do t’u pëlqejnë fëmijëve.
Perfekte për të dekoruar vizatime, të gjitha llojet e veprave të artit dhe koleksione.
E disponueshme në 3 versione grafike.
Dimensionet: 7x18cm

Informacion shtesë

Përmasa 6,6 × 18 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Stickers me personazhin “Paw Patrol””

Related Products