Përshkrim

Shtojini ngjyra përditshmërisë së fëmijës suaj. Filxhan çaji i përshtatshëm për fëmijë, falë dizajnit të unicorn dhe ngjyrave pastel që ka në dizajn.
Përmasat: 13 x 9cm
Materiali: Qeramikë
Kapaciteti: 300ml
I sigurtë për larje në lavastovilje

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Filxhan me dizajn Mace Unicorn”

Related Products