Stilolaps me gomë dhe me dizajn fruta shumëngjyrëshe

0 out of 5

450 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: 5492 Kategori: ,

Përshkrim

Stilolaps me gomë dhe me aksesor fruta të ndryshme në kapak.
Ngjyra: blu.
Gjerësia e linjës: 0,5 mm.
Me një gomë.
Stilolapsi është i disponueshëm me dizajne të ndryshme të trupit siç tregohet në foto.
Çdo stilolaps shitet veçmas.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Stilolaps me gomë dhe me dizajn fruta shumëngjyrëshe”

Related Products