Ndriçues për fëmijë me bateri në formë Ylli

0 out of 5

340 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: abazhur-per-femije-ne-forme-ylli Kategori: ,

Përshkrim

Jo vetëm një dritë nate, por edhe një dekorim i veçantë për dhomën e fëmijës suaj.
I sigurt në prekje dhe përdorim nga fëmijët, nuk ngrohet kur ndizet. Material vinyl, miqësor ndaj mjedisit dhe i shëndetshëm për të gjithë njerëzit dhe kafshët.
Vjen me 3 ngjyra, rozë i bardhë dhe blu.
Kurseni energji dhe gëzoni të vegjlit tuaj.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Ndriçues për fëmijë me bateri në formë Ylli”

Related Products