Aksesorë për të varur çelësat

0 out of 5

560 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: aksesore-per-te-varur-tek-celsat Kategori: ,

Përshkrim

Zgjidhni imazhin e preferuar për t’ju bërë shoqëri kudo. Nuk do ti humbisni asnjëherë çelësat falë këtij aksesori të bukur dhe të veçantë. Mund të kapet tek rrobat, çantat, portofolët etj…falë kapëses metalike. Vijnë në disa dizajne dhe ngjyra: Stitch, Minions, Atlete etj…

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Aksesorë për të varur çelësat”

Related Products