Plan mësimor me dizajn te personazhit Hot Wheels

0 out of 5

70 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kalendar-javor-2 Kategori: ,

Përshkrim

Kalendari me ngjyra do të bëjë që çdo ditë e shkollës të jetë e mirëplanifikuar dhe e suksesshme.

Plani mësimor përfshin një ndarje për pesë ditë në javë nga 8 rreshta.

Zbukuruar me personazhet e preferuar të fëmijëve si Hot Wheels.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Plan mësimor me dizajn te personazhit Hot Wheels”

Related Products