Stilolaps me paketim në dizajn lulesh dhe me mbishkrimin “Smile more”

0 out of 5

480 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: stilolaps-me-dizajn-me-lule-dhe-boje-blu Kategori: ,

Përshkrim

Stilolaps me grafikë lulesh.
Ka një trashësi shkrimi prej 0.7 mm dhe bojë të zezë.
Madhësia e produktit është 14 cm.
Stilolapsi është i paketuar në një kuti elegante me varëse.
Produkti nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Stilolaps me paketim në dizajn lulesh dhe me mbishkrimin “Smile more””

Related Products