Lodër Mozaik me 210 elementë

0 out of 5

930 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: loder-mozaik-me-210-elemente Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit Mozaiku plastik me 210 elementë plus një dërrasë për rregullimin e modeleve të ndryshme ju lejon të nxisni imagjinatën e fëmijës suaj dhe të krijoni modele më të sofistikuara, lloj-lloj personazhesh, i vetmi kufizim është imagjinata e tyre. Lëreni fëmijën tuaj të jetë krijues. Mozaiku plastik ju lejon të zhvilloni aftësitë dhe imagjinatën e çdo fëmije. Kompleti përfshin elemente plastike për rregullimin e mozaikut dhe një dërrasë për rregullim. Dimensionet/pesha/bateritë dimensionet e produktit pa ambalazh gjatësi x lartësi x thellësi cm 29x16x4.5, dimensionet e paketimit: gjatësi x lartësi x thellësi. cm 37×21.5×4.5, pesha e produktit pa ambalazh kg 0.32 kg, pesha e produktit në ambalazh kg 0.57 kg, nuk kërkon bateri. Lodra është e përshtatshme për fëmijët e moshës 3 vjeç.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lodër Mozaik me 210 elementë”

Related Products