Ndriçues LED, me sensor lëvizjeje dhe drite,

0 out of 5

1300 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: ndricues-led-me-sensor-levizjeje-dhe-drite Kategori: ,

Përshkrim

rreth. 19 x 3 cm, për 4 mikro bateri (AAA) prej alumini dhe plastike, në kuti dhuratë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Ndriçues LED, me sensor lëvizjeje dhe drite,”

Related Products